Ціни на квартири в Україні продемонстрували впевнене зростання

У першому кварталі цього року ціни на квартири в середньому показали непогане зростання – на 11,6% у порівнянні з четвертим кварталом 2020 року.

Відповідні дані привели в Державній службі статистики.

Так, за вказаний період найбільше зростання спостерігалося на вторинному ринку. Тут житло подорожчало на 12,4%. На первинному зростання було більш стриманим і склало 9,8%.

Більш детально розглянувши сегменти ринку видно, що однокімнатні квартири на первинному ринку виросли на 10,8%, на вторинному ринку показник виріс на 12,3%. Двокімнатні на первинному ринку подорожчали на 7,9%, на вторинному їх зростання склало майже в два рази більше – 13,1%. Трикімнатні на первинному ринку стали дорожче на 11,7%, на вторинному – 11,8%.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, глава виконкому Національної ради реформ Мікхеіл Саакашвілі раніше заявляв, що у видачі будівельних дозволів були прийняті "революційні зміни", що в кінцевому підсумку призведе до падіння цін на нерухомість. Разом із здешевленням житла буде спостерігатися і зростання якості будівництва. Як бачимо ринок відреагував на заяву чиновника, але ціни хитнулися трохи в інший бік.

Коментарі

17.6т