Тернопільщина увійшла до топ-4 регіонів за зростанням будівництва

Тернопільська область увійшла до четвірки лідерів серед регіонів України за темпами зростання будівельної галузі.  Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації В’ячеслав Негода. 

За його словами, за 11 місяців 2025 року обсяги будівельних робіт в області зросли на 36,5% у порівнянні з аналогічним періодом 2024 року.

Загальний обсяг виконаних будівельних робіт у регіоні сягнув 3,2 млрд гривень, що свідчить про активне зведення та відновлення житлових, соціальних і інфраструктурних об’єктів.

"Розвиток будівельної галузі напряму впливає на життя громад. Це створення робочих місць, наповнення бюджетів і формування основи для подальшого соціально-економічного розвитку Тернопільської області", — наголосив  Негода.

За даними Державної служби статистики України, загалом по країні виробництво будівельної продукції за січень–листопад 2025 року зросло на 12,2% у річному вимірі. У листопаді 2025 року показник збільшився на 6,7% порівняно з листопадом 2024 року.

Як повідомляли Нерухомі в новинах нерухомості, за даними Нацбанку, активність на ринку житла в Україні залишається майже незмінною вже близько півтора року, а ознак швидкого відновлення попиту немає. Високі безпекові ризики, обмежена іпотека та повільні темпи будівництва й надалі стримують розвиток ринку.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Журналіст-редактор nerukhomi.ua. Улюблені теми – економіка і політика. Знається на кріптовалютах і ринках пов'язаних з нерухомістю. На проекті НЕРУХОМІ з травня 2020 року.
Усі статті автора

Коментарі

36

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом