Конфедерація будівельників України завтра проведе круглий стіл

Конфедерація будівельників України 28 травня 2020 року проводить круглий стіл "Реформування ДАБІ. Ініціативи презентовані урядом".

Під час події обговорять питання оптимізації державних органів у сфері містобудування, реформа реєстраційно-дозвільної системи, а також дерегуляція будівельного ринку.

Модератор круглого столу буде Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України.

У круглому столі візьмуть участь: міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та його перший заступник Василь Лозинський; голова комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко та його заступник Олена Шуляк; а також інші народні депутати, представники уряду, Офісу президента, Мінрегіону, забудовники, девелопери, експерти галузі та ЗМІ.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

8.7т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом