Проти головного архітектора Ірпеня відкрили кримінальну справу

Поліція відкрила кримінальну справу проти головного архітектора міста Ірпеня Михайла Сапона, який видав містобуди на будівництво житлового комплексу на вулиці Чехова, 25.

Про це повідомив активіст всеукраїнської громадської організації "Стоп корупції" Юрій Цибенко.

За його словами, суд заборонив вчиняти будь-які дії на час розгляду позову про відміну рішення сесії міськради про зміну цільового призначення землі. Проте головний архітектор Ірпеня Михайло Сапон видав містобудівні умови за адресою Чехова, 25. У результаті поліція Ірпеня за заявою громадської організації відкрила провадження, повідомляє Стопкор.

Минулого тижня ДІАМ повідомила, що завершила планову перевірку відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ірпінської міської ради за 2020 рік. У результаті інспектори виявили низку порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності. Йдеться про порушення термінів видачі містобудів, МУО видавалися за наявності підстав для відмови, а також були видані будівельні паспорти та містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на території населених пунктів, що не входять до складу Ірпінської міської ради. За результатами планової перевірки було складено відповідні процесуальні документи.

За даними ресурсу НЕРУХОМІ, на вулиці Чехова, 25 в Ірпені будується ЖК Author. Реалізує проєкт компанія Trust Development. Вона заснована у 2017 році і вже ввела в експлуатацію 2 будинки. На даний момент експерти перевіряють документи щодо цього житлового комплексу.

Oб'єкти:

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

386

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом