Премія IBuild: ЖК Нова Англія – найкомфортніший простір для життя

Володимир Гришенко
14.12.2021 18:54 PR матеріал

1 хв

Столичний ЖК Нова Англія переміг у номінації "Найкомфортніший простір для життя" IX Всеукраїнської будівельної премії IBuild. Нагородження переможців відбулося 8 грудня 2021 року.

Про це повідомили у пресслужбі житлового комплексу.

"Під час планування міста в місті ми подбали про досконалість у всьому: 9,2 га закритої території житлового комплексу дозволяють кожному резиденту знайти заняття на будь-який смак", - повідомили представники забудовника.

Так, для мешканців Нової Англії буде облаштована алея фонтанів, пішохідні доріжки, газони в британському стилі, універсальне спортивне поле, майданчики для вигулу тварин, організований child free простір, що підходить як для роботи, так і для відпочинку. У житловому комплексі вже заселили 7 будинків із 14. У розпорядженні забудовника Royal House є власний будівельний завод, який виготовляє стінові модулі. З них, власне, і зводять ЖК Нова Англія.

Переможців премії IBuild визначають шляхом онлайн-голосування на сайті Комітету будівельників України та за результатами оцінок компетентного журі Експертної ради.

Забудовники:

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Коментарі

7.6т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом