Поліція взялася за архітектора, який погодив 10-поверхівку під Одесою

Володимир Гришенко
22.02.2022 19:28

1 хв

Голову відділу містобудування та архітектури Фонтанської сільради в Одеській області запідозрили у можливій підробці за погодженням документів для будівництва ЖК Одеська Чайка у Крижанівці.

Про це йдеться у матеріалах кримінального провадження.

Ділянка землі, на якій будується житловий комплекс, належить мешканцю Одеси Станіславу Хоменку. Минулого року Фонтанська сільрада видала йому містобуди на будівництво багатоквартирного житлового будинку заввишки 35 метрів. Однак тут можна будувати будинки не вище 12 метрів.

На думку слідства, оформивши документи на десятиповерхівку чиновник міг зробити службову фальсифікацію. Слідчий суддя дав прокуратурі та поліції дозвіл на вилучення документів у забудовника.

За даними порталу НЕРУХОМІ, забудовником у ЖК Одеська Чайка виступає компанія Платинумбуд, яка належить Руслану Лещишину та Сергію Сажієнку. Лещишин також є депутатом Хмельницької обласної ради.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Коментарі

10.8т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом