Київська прокуратура відсудила у забудовників 30 га землі

1 хв

Господарський суд повернув державі земельні ділянки рекреаційного призначення загальною площею майже 30 га. Їх вартість оцінюють у понад 1,2 млрд гривень, повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

У 1998 році Київська міська рада передала вказані земельні ділянки на 22 км Харківського шосе у Дарницькому районі в постійне користування Національній академії внутрішніх справ для рекреаційного призначення. Цільове призначення території було для обслуговування та експлуатації бази відпочинку та оздоровлення курсантів.

“Водночас прокуратурою виявлено факт використання вказаних земельних ділянок для комерційного будівництва багатоквартирних житлових будинків, що суперечить їх цільовому призначенню, визначеному у правовстановлюючих документах”, — йдеться у повідомленні.

На ділянках планували побудувати ЖК O2 City Village та O2 Residence. Рішення суду ще може бути оскаржене в апеляційній інстанції.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, раніше слідство зʼясувало, що будівництво ЖК O2 Residence ведеться фактично у лісі. Правоохоронці швидко встановили, що посадові особи Нацакадемії внутрішніх справ (замовник будівництва) за допомогою КМДА забудовують 29,9 га землі всупереч її цільовому призначенню, внаслідок чого державі завдано збитків.
 

Oб'єкти:

Автор:

Анна Завірюха

журналістка

Журналістка із досвідом більше 4-х років. Улюблені теми – архітектура та маркетинг.

Усі статті автора

Коментарі

1.1т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом