До програми "єВідновлення" приєднався ще один житловий комплекс

Команда Нерухомі 03.04.2024 16:45 PR матеріал

1 хв

ЖК Park Royal приєднався до Меморандуму про співпрацю між Мінінфраструктури та замовниками будівництва та став учасником державної програми. Про це порталу НЕРУХОМІ повідомили у компанії забудовника.

Відтак, українці, які втратили свою оселю внаслідок російської агресії отримують компенсацію на придбання нового житла у вигляді житлового сертифіката, який можуть обміняти на нове житло.

Першими, хто скористався програмою "єВідновлення" в ЖК Park Royal стала сім’я з Ірпеня, під час окупації їхнє житло зазнало значних руйнувань без можливості відбудови.

Подружжя вирішило починати нове життя у місті Буча. Родина обрала Park Royal не випадково: сума компенсації покривала вартість квартири в Park Royal; комплекс знаходиться недалеко від їхнього колишнього дому, де все знайомо; масштаб будівництва вражає своєю площею, архітектурою та сучасними технологіями; надійність забудовника, який в столиці збудував не один житловий комплекс (ЖК Британський квартал, ЖК Нова Англія).

Не менш вагомою перевагою для родини стала наявність укриття цивільного захисту населення згідно з новими державними будівельними нормами України, а також розвинена інфраструктура та різноманітні варіанти для дозвілля та відпочинку. 

"Державна програма "єВідновлення" є дуже вагомою соціальною програмою і ми раді, що Park Royal став її учасником. Адже для нас дуже важливо підтримувати українців, які втратили свою домівку під час війни й сприяти відновленню і відбудові України", - прокоментували у пресслужбі комплексу. 

Як придбати житло від PARK ROYAL за програмою "єВідновлення":

  • Подати повідомлення про зруйноване майно в застосунку чи на порталі Дія, якщо не подавали раніше.
  • Подати заяву про виплату за зруйноване майно в застосунку Дія.
  • Дочекатися отримання сертифіката.
  • Подати заявку в Дії для бронювання коштів за сертифікатом та дочекатися підтвердження бронювання.
  • Обрати квартиру в PARK ROYAL на суму, що вказана у сертифікаті.
  • Укласти угоду в нотаріуса. Заброньовані кошти надійдуть на рахунок продавця майна.

Автор:

Команда Нерухомі

Редакція

Досвідчені експерти у сфері юриспруденції, містобудівної діяльності, архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Вони спеціалісти з багатолітнім досвідом роботи в державних структурах, відповідною освітою та знаннями, які вирішили приєднатись до проєкту, щоб допомогти оздоровити ринок нерухомості.

Усі статті автора

Коментарі

443

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом