Миколаївський міський голова потрапив у скандал з будівництвом багатоквартирного будинку

Команда Нерухомі
15.09.2020 12:17

Господарський суд Миколаївський області задовольнив позов прокуратури і заборонив будівництво багатоквартирного будинку з торговим центром на ділянці в 3,6 тис.кв.м на Центральному проспекті.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, відповідне рішення суд прийняв 10 вересня. Прокуратура Миколаївської області направила до суду позовну заяву з приводу повернення у власність міста Миколаєва ділянки на Центральному проспекті.

На цій землі, оціненої у 2 млн грн., в районі 9-ї Слобідської мав був бути зведений багатоквартирний житловий будинок з прибудованим торговельним центром. У фірми "Альянс Інвест Миколаїв" закінчився термін оренди. Продовжувати договір має право тільки власник (розпорядник) земельної ділянки – сесія Миколаївської міськради.

"Миколаївський міський голова уклав додаткову угоду про продовження терміну користування земельною ділянкою за відсутності відповідного рішення міськради", - заявили в прокуратурі Миколаївської області. І підкреслили, що мер діяв в інтересах сторонньої фірми.

При цьому правоохоронці зазначають, що орендар порушував умови договору. І замість спорудження будинку обладнав на ділянці автостоянку. Саме будівництво почалося тільки, коли стався скандал, і землю хотіли забрати.

"З огляду на факт підготовчих робіт, фірмі заборонено здійснювати будівництво на спірній ділянці", - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, раніше мер Миколаєва Олександр Сенкевич звернувся до української влади з вимогою прискорити запуск роботи Державної інспекції містобудування.

Автор:

Команда Нерухомі

Коментарі

8.4т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом