Чиновник Держгеокадастра попався на махінаціях з землею під Києвом

Співробітник Держслужби України з геодезії, картографії та кадастру, використовуючи службове становище, видалив з електронних даних відомості про земельну ділянку під Києвом в Ірпені.

Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

"Чиновник на замовлення "клієнтів" безпідставно видалив відомості про права власності на земельну ділянку загальною площею 5 гектарів на території Ірпінської міської ради. В рамках кримінального провадження на підставі постанови Печерського районного суду накладено арешт на землю орієнтовною вартістю 10 млн гривень", – повідомили правоохоронці.

Оперативне втручання СБУ не дало зловмисникам можливість здійснити її перепродаж і перереєстрацію у Державному реєстрі прав на нерухоме майно. Зараз вживаються заходи щодо повернення незаконно відчужених земельних ділянок та встановлення всіх обставин втручання в електронну систему Державного земельного кадастру.

Операцію проводили спільно з Державним бюро розслідувань під керівництвом прокуратури столиці.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в Києві з територіальної власності незаконно вивели 24 земельних ділянки загальною площею близько 400 га, вартість яких перевищує 800 млн грн.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

100

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом