СБУ припинила незаконні махінації із землею майже на мільярд гривень

У Києві з територіальної власності незаконно вивели 24 земельні ділянки загальною площею близько 400 га, вартість яких перевищує 800 млн грн.

Про це повідомили у пресцентрі Служби безпеки України.

Як зазначається, CБУ задокументувала ще на стадії виведення земельних ділянок із комунальної власності і припинила цей злочин. За фактом було розпочато кримінальне провадження.

"Оперативники і слідчі СБУ встановили, що група зловмисників через низку незаконних операцій планувала вивести з власності столичної громади 24 земельних ділянки. Вони намагалися узаконити угоду через перепродаж землі "третім" особам. Ділянки розташовані в Оболонському, Дніпровському та Дарницькому районах Києва", – сказано у повідомленні пресслужби.

За матеріалами СБУ Шевченківський районний суд Києва заарештував ці земельні ділянки, орієнтовна вартість яких – близько 800 млн гривень. Таким чином, заблокована можлива перереєстрація або перепродаж зловмисниками комунальної землі. Наразі тривають процесуальні заходи при здійсненні досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного заволодіння суб'єктами господарювання, за сприяння окремих посадових осіб органів державної влади.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, київська прокуратура за допомогою суду спробує забрати у приватної компанії орендовану земельну ділянку вартістю понад 42 млн. грн.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

5.3т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом