Норман Фостер представив новий прототип модульного будиночка. Фото

Британський архітектор Норман Фостер, який взяв участь у відновленні зруйнованого російськими окупантами Харкова, представив на Венеціанській архітектурній бієнале прототип модульного будиночка.

Як повідомляє Dezeen, прототип житла був розроблений фондом Нормана Фостера та реалізований компанією Holcim з використанням її матеріалів. Цей будиночок був спроєктований так, щоб запропонувати кращу альтернативу наметовим укриттям, щоб протистояти негоді.

"Нещастя призводять до необхідності миттєвого розміщення таборів в основному наметових з поганим захистом від негоди", – прокоментував проєкт Фостер.

Укриття являє собою аркову опалубку, поверх якої накинуто рулонне полотно, що містить цементну низьковуглецеву суміш. Після змочування водою полотно висихає і твердне, утворюючи міцну оболонку.

Будинки можна з'єднати доріжками з водопроникної бетонної плитки ECOPact компанії Holcim, яка складається з люмінесцентних заповнювачів, що поглинають та відбивають світло для підвищення безпеки в умовах дефіциту світла.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості України, Норман Фостер оприлюднив деталі генерального плану реконструкції Харкова, який включатиме "знакову будівлю". Фостера вважають основоположником стилю "хай-тек". Він одним із перших почав впроваджувати у будівництві енергоефективні технології. За свої ідеї визнали ключовою фігурою британської сучасної архітектури.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

3.1т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом