Чеська студія RO_AR спроєктувала будинок на околиці району Глибочепи у Празі, який був задуманий як "міст між містом та природою".
Як повідомляє Dezeen, щоб досягти задуманого, архітектори поєднали "різні геометрії": прямолінійну форму фасаду з хвилястим пагорбовим дахом, вкритим травою.
"Міський простір оточує ділянку з південної та східної сторін. Ми спроєктували будівлю, створену методом деформації землі. Рельєф мав плавно переходити з північно-західного боку в штучний пагорб, на який мав бути поміщений будинок", - пояснив засновник студії Шимон Розвалка.
Брукований внутрішній дворик за межами житлової зони виходить на невеликий ставок, а на першому поверсі одна зі спалень – на невелику терасу, яка прихована від сусідніх будинків ділянкою бетонної стіни.
Усередині хвилястий дах будинку має вигляд відкритої бетонної стелі з великими світловими люками, створеними в місцях перетину його вигинів.
Бетонна конструкція внутрішніх стін, контрастує з дерев'яними стелями та сходами, а також каркасами, фурнітурою та меблями із чорного металу.
Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, студія Bjarke Ingels Group (BIG) отримала визнання за своє надихаюче поєднання електростанції, що працює на відходах, та гірськолижного схилу. Фасад складається зі скла та алюмінієвої цегли. Вершину будівлі зробили у вигляді гірського схилу для катання на лижах, із трасою для слалому та зон для фрістайлу.