Столична влада розповіла, що буде з будинком з "літаючою тарілкою"

У Києві знаменита будівля з "літаючою тарілкою", яка знаходиться біля станції метро "Либідська", чекає реставрація, ніхто її зносити не збирається.

Про це заявив глава Департаменту культурної спадщини Олександр Нікоряк в ефірі телеканалу "Київ".

За його словами, реставраційні роботи торкнуться самої "тарілки" і двох крил будівлі. Столичній владі показали проєкт реставрації, було погоджено, що будівельники зроблять зовні і що всередині. "Функціональне призначення тарілки – вона як акустичний зал, і цей зал буде відреставрований і відновлений", - додав чиновник.

Він також підкреслив, що столична влада у курсі всіх будівельних робіт, які відбуваються за цією адресою і контролює ситуацію.

Також Никоряк зазначив, що прибрати каркас нової будівлі позаду "тарілки", який побудували за останній рік, вже не вийде. Він вважає, що якби будівля раніше отримала б охоронний статус, цього вдалося уникнути.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, навколо "будинку з тарілкою" біля станції метро "Либідська" почали встановлювати будівельний паркан. При цьому, як помітили кияни, паркан ставлять таким чином, щоб активісти не змогли його знести. Також на місці був відсутній інформаційний стенд про роботи, що мають провести.

Коментарі

19.5т