Доля будинку Сікорського вирішена: його готуються передати на баланс Києва

З садиби авіаконструктора Ігоря Сікорського, яка знаходиться в Києві по вулиці Ярославів Вал, 15б, зняли арешт і тепер її мають передати на баланс міста.

Про це повідомила народний депутат, заступник голови містобудівного комітету ВРУ Олена Шуляк у себе в Facebook.

За її словами, вже більше п'яти років активісти працювали, щоб передати будинок Києву. Однак арешт, який був накладений на нього в рамках розслідування проти колишнього керівництва держпідприємства "Козацький" (на балансі якого знаходилась будівля), не дозволяв цього зробити.

У свою чергу радник заступника мера у секретаріаті Київради Ольга Гвоздик зазначила, що тепер є всі можливості для реконструкції будинку і створення в ньому музею. Вона повідомила, що перед цим необхідно провести обстеження технічного стану будівлі. Концепцію відновлення мають обговорити з громадськістю. За приблизними підрахунками, на баланс Києва будинок Сікорського передадуть вже восени.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, будівля знаходиться у жалюгідному стані. Тут вже 20 років не проводилися ніякі ремонти. Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Міністерство оборони і державне підприємство "Готель" Козацький " привести в належний вигляд будівлю.

Коментарі

5.9т