Екс-главу ДАБІ оголосили в розшук: подробиці справи

Колишнього главу Держархібудінспекції Олексія Кудрявцева оголосили в розшук за підозрою про використання підробленого диплома.

Про це в понеділок, 1 лютого, повідомили в пресслужбі київської прокуратури.

Як встановило слідство, екскерівник ДАБІ звернувся за допомогою до невстановлених особ, які і допомогли йому отримати диплом про вищу освіту – Технічного університету Молдови.

Крім того, як стало відомо правоохоронним органам, Міносвіти визнало документ закордонного вузу і видало свідоцтво. Згодом за допомогою підробленого диплома Кудрявцев влаштувався на посаду глави ДАБІ.

У пресслужбі прокуратури підкреслили, що колишній чиновник неодноразово викликався для участі у проведенні слідчих дій, але за підсумком так жодного разу і не прийшов. Зважаючи на такі обставини було прийнято рішення оголосити його у розшук.

За даними ЗМІ, Кудрявцев повідомив правоохоронні органи про те, що захворів коронавірусом перед самим Новим роком, проте сам у цей час покинув країну.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, раніше в Україні оголосили в розшук забудовника, який зводив ЖК на території НДІ енергетики в Подільському районі Києва. Встановлено, що підозрюваний вчинив службове підроблення офіційного документа - декларації про початок виконання будівельних робіт.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

205

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом