ЄІБ надасть 100 млн євро на відновлення українських громад

1 хв

Україна та Європейський інвестиційний банк підписали фінансову угоду про залучення 100 млн євро для підтримки громад, які постраждали внаслідок військової агресії рф. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Відповідну фінансову угоду сторони підписали під час Міжнародної конференції з відновлення України. Підтримка ЄІБ буде зосереджена зокрема на таких сферах:

  • відновлення об’єктів муніципальної інфраструктури, зокрема школи (заходи з реформування системи шкільного харчування) та заклади охорони здоров’я;
  • проєкти із забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб;
  • об’єкти інфраструктури в сферах водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Нагадаємо, що з 2014 року на підтримку відбудови у межах двох фінансових угод між Україною та ЄІБ було залучено 540 млн євро коштів позики. За ці гроші реалізується понад 400 соціальних проєктів: школи, відновлення дитячих садочків, закладів охорони здоров’я, об’єктів критичної інфраструктури, проєктів із забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб тощо.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, раніше Кабінет міністрів залучив 100 млн євро від Банку розвитку Ради Європи на виконання програми “HOME: Компенсація за знищене житло”. Українці отримають житловий сертифікат, який діятиме протягом 5 років. За нього можна придбати квартиру, будинок чи інвестувати в майбутню нерухомість.

Автор:

Анна Завірюха

журналістка

Журналістка із досвідом більше 4-х років. Улюблені теми – архітектура та маркетинг.

Усі статті автора

Коментарі

221

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом