ЖК вул. Крайня, 1-14

Одеська область с. Фонтанка

вул. Крайня, 1-14

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

567 ЖК на сайті

Одеська область , с. Фонтанка

Побудувати маршрут

вул. Крайня 1-14

Чорне море

12 хв 33 хв

Ринок «Привоз»

30 хв 66 хв

Соборна площа

26 хв 63 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Крайня, 1-14 ЖК вул. Крайня, 1-14

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Клас ЖК

комфорт

Інфраструктура і населений пункт: у чому їх головні особливості

ЖК вул. Крайня, 1-14 відноситься до новобудов селища Фонтанка Одеської області. Головна перевага комплексу полягає у вдалому місці розташування: всього за 12 хвилин на автомобілі і за 33 хвилини на громадському транспорті його жителі зможуть доїхати до Чорного моря, що особливо актуально в літній час. Практично з усіх боків житловий комплекс вул. Крайня, 1-14 оточений приватним сектором, що ідеально підходить для тих, хто хоче жити подалі від міського шуму. У пішій доступності від новобудови також знаходяться такі об'єкти інфраструктури:

  • Супермаркет

  • Спортивний комплекс

  • Зоомагазин

  • Сервісний центр

  • ТРЦ

  • Салон краси

Більш розвинена зовнішня інфраструктура розташована приблизно в 1-2 кілометрах від ЖК: тут знаходяться парки і сквери, відділення пошти і ресторани.

Кілька слів варто сказати і про населений пункт, в якому зведено ЖК вул. Крайня, 1-14. Він відрізняється чистим і свіжим повітрям, а також непоганою екологією. Життя в цьому затишному селищі максимально комфортне для людей зі своїм автомобілем. На дорогу до Соборної площі Одеси жителі комплексу витратять приблизно 60 хвилин на автомобілі і 30 хвилин на автомобілі.

Відділ продажу житлового комплексу вул. Крайня, 1-14 готовий надати такі точні дані: вартість квартир, точну адресу об'єкта, як просувається хід будівництва, реальні фото об'єкта, умови розстрочки і кредиту, а також планування житла. Перед тим, як купити квартиру, скористайтеся послугою Консультація юриста. Це допоможе убезпечити ваші кошти і зробити інвестицію в надійний проект.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом