ЖК The Park Residence

Київ Солом'янський р-н

вул. Дмитра Луценка, 11, 13

Заморожено

/9

Будівництво заморожено

Забудовник

Diamant Development

1 ЖК на сайті

Параметри

заморожено

Стадія будівництва

комфорт

Клас ЖК

невідомо

Паркінг

7, 10

Поверховість

невідомо

Утримання м²

невідомо

Кількість квартир

невідомо

Старт продажу

1

Будинків

Закрита територія

невідомо

Стан квартири

невідомо

Технологія будівництва

монолітно-каркасна

Стіни

невідомо

Утеплення

невідомо

Опалення

невідомо

Висота стелі

невідомо

Кількість паркомісць

невідомо

Початок будівництва

невідомо

Київ Солом'янський р-н

Побудувати маршрут

вул. Дмитра Луценка 11, 13

Іподром

9 хв 30 хв

Виставковий центр

7 хв 33 хв

Васильківська

8 хв 29 хв
Оберіть будинок

Стадія будівництва

Будинок

Стадія

Введення в експлуатацію

ЖК The Park Residence

будівництво заморожене

немає даних

Опис

Про житловий комплекс

Девелоперська компанія «Diamant Development» в Солом'янському районі столиці розпочала будівництво нового комплексу комфорт-класу «The Park Residence». У проекті представлено одну будівлю на дві секції зі змінною поверховістю, значним склінням, оригінальним колірним рішенням з використанням контрастних відтінків.

У ЖК розмістяться квартири зі зручними плануваннями і великими вікнами, об'єкти власної інфраструктури, зони для відпочинку і розваг. «The Park Residence» – це унікальний проект, в якому проектувальники вміло поєднали сучасні традиції, динаміку столичного життя і комфортне проживання.

Розташування

Для будівництва «The Park Residence» обрано ділянку в тихому і спокійному місці, віддаленому від галасливих магістралей і мережі громадського транспорту. Дістатися до метро («Васильківська» або «Виставковий центр») можна на автомобілі або маршрутному таксі, зупинка якого знаходиться в 10-15 хвилинах ходьби від будинку. Зручним і швидким буде пересування на машині, що обумовлено відмінною транспортною розв'язкою, відсутністю пробок і якісним асфальтовим покриттям.

Інфраструктура

У безпосередній близькості до ЖК відсутня розвинена інфраструктура, однак компенсувати це зголосився забудовник, відвівши під соціальні та побутові об'єкти перші поверхи будівлі. Тут будуть розташовуватися магазини продуктів, одягу, косметики і побутової техніки; приватні медичні кабінети і салони краси; аптеки; відділення банків.

Для приємного проведення часу в «The Park Residence» планується облаштування зон відпочинку, відкриття кафе та ресторанів. Родзинкою комплексу стане дитячий майданчик, створений за унікальним проектом і побудований з використанням екологічно чистих матеріалів. Додатково планується значне озеленення закритої території для створення максимального затишку і комфорту жителів.

Планування і вартість житла

«The Park Residence» включає один будинок на дві секції по 7-10 поверхів. Будівля будується по моно-каркасній методиці, яка останнім часом є найбільш популярною в будівництві.

Станом на жовтень 2019 року будівництво заморожено і відсутня інформація про терміни здачі, вартість житла та інші тонкощі.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час