ЖК The Park Residence

Київ Солом'янський р-н

вул. Дмитра Луценка, 11, 13

ЖК The Park Residence

Заморожено

/9

Рейтинг ЖК

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: Diamant Development

1 ЖК на сайті

Київ , Солом'янський р-н

Побудувати маршрут

вул. Дмитра Луценка 11, 13

Васильківська

14 хв 26 хв

Виставковий центр

14 хв 34 хв

Іподром

18 хв 33 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК The Park Residence ЖК The Park Residence

будівництво заморожене

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

заморожено

Будинків

1

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Клас ЖК

комфорт

Поверховість

7, 10

Про житловий комплекс

Девелоперська компанія «Diamant Development» в Солом'янському районі столиці розпочала будівництво нового комплексу комфорт-класу «The Park Residence». У проекті представлено одну будівлю на дві секції зі змінною поверховістю, значним склінням, оригінальним колірним рішенням з використанням контрастних відтінків.

У ЖК розмістяться квартири зі зручними плануваннями і великими вікнами, об'єкти власної інфраструктури, зони для відпочинку і розваг. «The Park Residence» – це унікальний проект, в якому проектувальники вміло поєднали сучасні традиції, динаміку столичного життя і комфортне проживання.

Розташування

Для будівництва «The Park Residence» обрано ділянку в тихому і спокійному місці, віддаленому від галасливих магістралей і мережі громадського транспорту. Дістатися до метро («Васильківська» або «Виставковий центр») можна на автомобілі або маршрутному таксі, зупинка якого знаходиться в 10-15 хвилинах ходьби від будинку. Зручним і швидким буде пересування на машині, що обумовлено відмінною транспортною розв'язкою, відсутністю пробок і якісним асфальтовим покриттям.

Інфраструктура

У безпосередній близькості до ЖК відсутня розвинена інфраструктура, однак компенсувати це зголосився забудовник, відвівши під соціальні та побутові об'єкти перші поверхи будівлі. Тут будуть розташовуватися магазини продуктів, одягу, косметики і побутової техніки; приватні медичні кабінети і салони краси; аптеки; відділення банків.

Для приємного проведення часу в «The Park Residence» планується облаштування зон відпочинку, відкриття кафе та ресторанів. Родзинкою комплексу стане дитячий майданчик, створений за унікальним проектом і побудований з використанням екологічно чистих матеріалів. Додатково планується значне озеленення закритої території для створення максимального затишку і комфорту жителів.

Планування і вартість житла

«The Park Residence» включає один будинок на дві секції по 7-10 поверхів. Будівля будується по моно-каркасній методиці, яка останнім часом є найбільш популярною в будівництві.

Станом на жовтень 2019 року будівництво заморожено і відсутня інформація про терміни здачі, вартість житла та інші тонкощі.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом