Новий ЖК

/3

+380678193018
Рейтинг
У цього ЖК поки немає рейтингу

Забудовник

Київська область , с. Лісники

Побудувати маршрут

Іподром

23 хв 113 хв

Теремки

25 хв 116 хв

Видубичі

22 хв 70 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Lion Hills

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Поверховість

2-3

Висота стелі, м

3.00

Клас ЖК

бізнес

Паркінг

підземний стоянка

Загальні дані: параметри, клас житла і ціни

Житловий комплекс Lion Hills — унікальний проект бізнес-класу, який відрізняється сучасною архітектурою, гармонійно вписаною в природний ландшафт. ЖК характеризується наявністю великих терас з зеленими газонами і реалізованою системою сніготанення. Купити квартиру в житловому комплексі Лайн Хілс варто людям, які хочуть жити максимально близько до природи і подалі від галасливого мегаполісу. Жителі даної новобудови завжди можуть насолоджуватися свіжим повітрям: недалеко від будинків проекту розташована велика зелена зона, а також кілька озер. Забудовником виступає компанія Нове Століття.

Інфраструктура і транспорт

ЖК Лайн Хілс відноситься до новобудов селища Лісники Київської області. Новобудова розташована всього в 800 метрах від кордонів столиці України, тому за 20-25 хвилин на автомобілі жителі комплексу зможуть доїхати до однієї з 3 станцій метро: Видубичі, Теремки, Іподром. Недалеко від ЖК побудовано кілька супермаркетів, відділень пошти, а більш широка і різноманітна інфраструктура доступна в 4 кілометрах від даного проекту.

ЖК Lion Hills побудований в безпосередній близькості від Дніпровського шосе, тому біля комплексу непогано розвинена транспортна розв'язка. Найближча зупинка громадського транспорту знаходиться в 10-15 хвилинах ходьби, біля якої зупиняються автобуси №309, №310 і №735. Щоб дізнатися інтенсивність трафіку шосе, яке проходить поблизу ЖК, рекомендуємо скористатися функцією Затори, розташованою в картці проекту.

Що розміщено на прибудинковій території і яка інформація допоможе вибрати квартиру та мінімізувати ризики покупки?

Недалеко від будинків ЖК забудовник звів підземний паркінг, а також розмістив гостьову парковку. Варто підкреслити, що висота стель у квартирах становить 3 метри. Це робить квартири більш просторими і дозволяє втілювати в життя самі неординарні дизайнерські рішення.

На нашому інтернет-ресурсі є важлива інформація, яка обов'язково допоможе при виборі:

  • Адреса і фото будинків на різних етапах з зведення

  • Експертний аналіз документів

  • Рейтинг

  • Доступні для покупки планування житла

  • Хід будівництва

  • Дані про розстрочку та кредит

  • Вартість кв.м.

Щоб співробітники відділу продажу ЖК відповіли на ваші питання і повідомили про доступні акції, натисніть на кнопку Хочу знижку.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час