Документи ЖК Delrey

Київ Печерський р-н

Військовий проїзд, 8

Замовити консультацію

Документи на землю

Земельна ділянка

Кадастровий номер земельної ділянки: 8000000000:82:244:0143

Цільове призначення: 02.10 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури

Категорія земель: Землі житлової та громадської забудови

Вид використання: Для будівництва багатоповерхового житлового комплексу з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом

Форма власності: Комунальна

Площа земельної ділянки: 0.3168 га

Місце розташування: м.Київ, р-н Печерський, проїзд Військовий, 8.

Коментар експерта

Цільове призначення земельної ділянки відповідає намірам забудови. Іншими словами, це місце передбачає будівництво житлового комплексу.

Землекористування

Орендар: ТОВ “Печерська автомобільна компанія" (ЄДРПОУ 24932955)

Орендодавець: Київська міська рада (ЄДРПОУ 22883141)

Договір про поновлення договору оренди земельної ділянки, серія та номер: 1253, виданий 01.12.2017.

Договір про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, серія та номер: 143, виданий 15.03.2019.

Строк дії: 15.03.2024, з правом пролонгації, з правом передачі в піднайм (суборенду)

Дата державної реєстрації права (в державному реєстрі прав): 01.12.2017.

Рішення Київської міської ради від 01.10.2007 N 432/3266 Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ПЕЧЕРСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ" земельної ділянки для будівництва адміністративно-ділового центру з подальшими його експлуатацією та обслуговуванням у проїзді Військовому, 8 у Печерському районі м. Києва.

Рішення Київської міської ради від 20.12.2018 N 538/6589 Про зміну цільового призначення земельної ділянки ТОВ "ПЕЧЕРСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ" для будівництва багатоповерхового житлового комплексу з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом у Військовому проїзді, 8 у Печерському районі м. Києва та внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 18.04.2008 № 82-6-00495 (зі змінами, внесеними договорами від 14.07.2009 № 82-6-00555 та від 01.12.2017 № 1253).

Коментар експерта

Рішенням змінено цільове призначення земельної ділянки на “для будівництва багатоповерхового житлового комплексу з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом у Військовому проїзді, 8 у Печерському районі м. Києва".

Документи на будівництво

Містобудівна документація

Відповідно до Генплану функціональне призначення земельної ділянки визначено як території громадських будівель та споруд.

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки від 09.07.2019 № 822 Будівництво багатоповерхового житлового комплексу з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом.

Коментар експерта

Дію містобудівни умов та обмежень, було призупинено Рішенням головного інспектора будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю уповноваженого органу з питань архітектури та містобудування Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві від 20.11.2019 до усунення порушень містобудівного законодавства.

Коментар експерта

Вказаний факт призводить до призупинення розробки проектної документації на об'єкт та відтермінування початку будівництва.

Право на виконання будівельних робіт

Коментар експерта

Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт не дає права на виконання будівельних робіт. За поданим документом замовник має право проводити роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під’їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень.

Станом на листопад 2020 року Дозвіл на виконання будівельних робіт відсутній в Реєстрі будівельної діяльності.

Коментар експерта

У забудовника відсутнє право на виконання будівельних робіт, що на даний час є високим ризиком для інвестування.

Учасники будівництва

Рекомендації інвестору

При розгляді пропозиції ЖК DELREY варто:

1) Запросити у відділі продажу інформацію щодо поновлення дії вихідних даних на проектування земельної ділянки де будується ЖК.

2) Запросити у відділі продаж інформацію щодо термінів виготовлення проектної документації та проходження її експертизи.

3) З’ясувати у відділі продажу питання щодо комплексу заходів по захисту території від підтоплення грунтовими водами (за можливості з'ясувати перелік робіт).

4) З’ясувати у відділі продажу питання щодо отримання технічних умов у КП “СУППР", а також встановлення елементів інженерного захисту територій від зсувів та обвалів.

5) З’ясувати у відділі продажу питання щодо узгодження проектної документації з Міністерством культури України та Консультативною радою з питань охорони культурної спадщини Департаменту охорони культурної спадщини.

6) З’ясувати питання у відділі продажу щодо узгодження проектних рішень в частині визначення максимальної відмітки висоти об’єкта з Украерорухом, Державіаслужбою України та КП МА Київ (Жуляни).

7) З’ясувати питання у відділі продажу щодо організації майданчиків для відпочинку дорослих та дітей, господарських і спортивних майданчиків та їх кількості.

8) Передбачити у договорі/договорах умови про захист інтересів інвестора/покупця, у разі наявності зобов’язань перед третіми особами.

9) Отримати відповідь, які заходи та зміни мають місце або можуть мати місце у зв'язку з карантинними та форс-мажорними обставинами, як це відображено у договорі.

10) Передбачити у договорі/договорах, за якими буде оформлятися угода щодо об’єкту, способи та засоби зв'язку інвестора та відповідальної особи від забудовника для взаємодії до моменту отримання права власності на об'єкт інвестором.

11) Передбачити у договорі/договорах, за якими буде оформлятися угода щодо об’єкту, зобов’язання про повернення коштів, у разі недотримання узгоджених термінів передачі майнових прав.

12) Застрахувати інвестиційні ризики.