ЖК Чорноморський

Одеса Київський р-н

вул. Першотравнева

/4

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

574 ЖК на сайті

Одеса , Київський р-н

Побудувати маршрут

вул. Першотравнева

Соборна площа

24 хв 84 хв

Ринок «Привоз»

20 хв 63 хв

Чорне море

8 хв 30 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Чорноморський

будується

3 квартал 2021

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

будується

Будинків

1

Кількість квартир

105

Старт продажу

I квартал 2021

Стіни

газоблок

Опалення

автономне

Стан квартири

без ремонту з чорновим ремонтом

Клас ЖК

економ

Поверховість

4

Паркінг

стоянка

Технологія буд-ва

блочна

Утеплення

пінополістирол

Висота стелі, м

3.00

Закрита територія

від автомобілів

Які дані важливо знати потенційним покупцям?

Житловий комплекс Чорноморський — невеликий проект, який складається з одного багатосекційного будинку, заввишки 4 поверхи. Новобудова розташована за адресою: вул. Першотравнева, і належить до новобудов Київського району Одеси. Розташування в цьому населеному пункті відкриває для мешканців важливу перевагу — 8-хвилинну доступність на автомобілі до Чорного моря.

Будинок ЖК Чорноморський зведений за блочною технологією будівництва та утеплений пінополістиролом. Варто зазначити, що у комплексі реалізовано централізоване опалення, яке дозволяє мешканцям не залежати від міської мережі. Територія закрита від автомобілів. На затишному внутрішньобудинковому просторі розміщено сучасний дитячий майданчик, що стане гарною перевагою для сімей з дітьми. Загалом у комплексі знаходяться 105 квартир.

Соціально-побутова інфраструктура: близькість до супермаркетів, ресторанів та інших об'єктів, що безпосередньо впливають на якість життя тут

Житловий комплекс Чорноморський досить віддалений від центру Київського району, тому інфраструктура в цьому окрузі представлена ​​не так широко. Але всі основні її об'єкти, які впливають на комфорт проживання в комплексі, знаходяться в пішому доступі. Наприклад, приблизно за 10 хвилин жителі дійдуть до приватного дитячого садка та супермаркету. Витративши 5-10 хвилин на автомобілі, мешканці також зможуть доїхати до великого оптового ринку, будівельного гіпермаркету та кількох ресторанів.

Ситуація із транспортом

Найближча автобусна зупинка розташована на відстані 500 метрів від ЖК. Біля неї прокладено маршрут автобуса №221, який із високою інтенсивністю курсує до інших районів Одеси. Щоб доїхати до Соборної площі, мешканцям доведеться витратити близько 25 хвилин на автомобілі та близько 85 хвилин на громадському транспорті. Щоб дізнатися більш точний час, скористайтеся функцією Затори, яка розташована у верхньому правому куті карти.

Нагадаємо, що в картці ЖК є корисна інформація: планування житла, хід будівництва, функція Історія зміни мінімальної ціни та умови розстрочки. Якщо ж ви хочете дізнатися актуальні на момент дзвінка дані, зверніться до відділу продажу ЖК Чорноморський. Його співробітники зможуть оперативно надати:

  • Точну вартість квадратного метра у квартирах

  • Фото та адресу об'єкта

  • Дату введення ЖК в експлуатацію

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом