Клубний будинок Grey House

Львів Залізничний р-н

вул. Самбірська, 5

Новий ЖК

/4

+380678193018

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

4 ЖК на сайті

Заснований в 2007 році

Львів , Залізничний р-н

Побудувати маршрут

вул. Самбірська 5

Парк Високий Замок

31 хв 55 хв

Львівська Ратуша (пл. Ринок)

26 хв 41 хв

Залізничний вокзал Львів

18 хв 25 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

Клубний будинок Grey House

будується

3 квартал 2022

невідомо

Документи

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

будується

Будинків

1

Початок будівництва

І квартал 2021

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

3+мансарда

Загальні дані та особливості фасаду

Клубний будинок Grey House — проект бізнес-класу, реалізацією якого займається будівельна компанія LVIV BUD. Цей невелика 5-поверхова новобудова розташована посеред приватного сектора, далеко від галасливих центральних районів Львова. Комплекс відрізняється стильним і сучасним дизайном, а також наявністю великих панорамних вікон. Хочемо нагадати, що експерти нашого сайту проводять детальний аналіз всієї документації КБ Грей Хаус, ознайомитися з якою ви можете у вкладці Документи.

Відстань до найближчої інфраструктури, зупинок громадського транспорту та інші фактори, які впливають на вартість квадратного метра

До новобудов, зведених в Залізничному районі Львова, додався клубний будинок Грей Хаус. Найближча інфраструктура розташована зовсім поруч: супермаркет, аптека і ресторан. За кілька хвилин жителі клубного будинку зможуть дістатися до магазинів товарів для будинку, а також квітів і одягу. Неподалік знаходиться невеликий сквер, який підходить для піших прогулянок і спорту. Через дорогу від КБ розташовано кілька навчальних закладів: державний дитячий садок і школа. Варто виділити ще кілька об'єктів інфраструктури:

  • Салон краси

  • Відділення пошти

  • Ветеринарна клініка

  • Магазин спиртних напоїв

Комплекс досить віддалений від Львівської ратуші, але розташований відносно близько до залізничного вокзалу: до нього можна доїхати за 20 хвилин на автомобілі і за 30 хвилин на автобусі. Найближча зупинка громадського транспорту знаходиться приблизно в 200 метрах від новобудови, де прокладені маршрути автобусів №52, №126 і №140.

Реалізація житла: ціни і хід будівництва

У картці КБ Grey House ви знайдете корисну інформацію, яка дозволить вибрати максимально комфортний для життя об'єкт нерухомості:

  • Фото і адреса об'єкта

  • Умови розстрочки

  • Планування житла і кількість кімнат

  • Рейтинг клубного будинку

Перед тим, як купити квартиру, залиште замовлення на цьому сайті, щоб співробітники відділу продажу ЖК повідомили інформацію про доступні акції і знижки.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час