Вамбуд

Заснований в 2006 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Вамбуд

БК «Вамбуд»: активний забудовник міста.

Опис

Будівельна компанія «Вамбуд» була заснована в 2006 р. в м. Івано-Франківськ. За роки успішної професійної діяльності компанія заслужено отримала репутацію надійного забудовника, що створює якісні об'єкти житлового та комерційного будівництва та визнання клієнтів і партнерів. Основною перевагою компанії є відповідальне будівництво, яке безсумнівно гарантує високу якість об'єктів, що зводяться. Компанія володіє потужною виробничо-технічною базою, що дозволяє дотримуватися планових термінів проектування і будівництва своїх об'єктів і забезпечувати необхідну інфраструктуру потенційним покупцям нових будинків.

Основними принципами успішної діяльності компанії є:

  • якість об'єктів, що зводяться;

  • надійність забудовника;

  • житло для всієї родини;

  • розвинена інфраструктура і благоустрій.

Діяльність

У своїй професійній діяльності компанія робить ставку на професійну команду. Це дозволяє створювати якісні об'єкти житлового призначення, відповідні побажанням клієнтів і актуальним вимогам технічного прогресу. Комфорт і затишок - ось головний показник, на який орієнтуються співробітники компанії при проектуванні і будівництві багатоквартирних житлових будинків.

Деякі з реалізованих об'єктів БК «Вамбуд»:

  • ЖК «КВАРТАЛ ВІДЕНСЬКИЙ» (Івано-Франківськ),

  • ЖК «СТОЖАРИ» (Івано-Франківськ),

  • ЖК «ГАЛИЦЬКА АКАДЕМІЯ» (Івано-Франківськ),

  • ЖК «КВАРТАЛ КРАКОВСЬКИЙ» (Вовчинець).

Кожен із створених об'єктів компанії привертає увагу мешканців і гостей міста, а також став архітектурною окрасою місця, де він розташований. Це підтверджують численні нагороди, отримані компанією за свою професійну діяльність в Івано-Франківську і області.

Компанія «Вамбуд» застосовує досвід світових будівельних компаній, впроваджує інновації в процеси проектування і будівництва, а також займає активну громадську позицію. Також, компанія є учасником Асоціації забудовників Івано-Франківська.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом