Стоград

Заснований в 2008 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Стоград

БК «Стоград»: якість комфорту.

Опис

Будівельна компанія «Стоград» була заснована в м. Рівне в 2008 році. За понад 10-річну історію розвитку компанія досягла значного результату - 19 зданих сучасних об'єкта.

До основних принципів діяльності компанії на будівельному ринку регіону відносяться:

  • ціна (в процесі ціноутворення готових житлових об'єктів компанія використовує принцип «доступна ціна»);

  • надійність (контроль на кожному етапі проектування, будівництва, оформлення та передачі прав власності),

  • якість (використання сучасних європейських технологій в будівництві дозволяє компанії гарантувати якість і комфорт житла, що зводиться),

  • продумане планування (при проектуванні своїх об'єктів компанія використовує беспрпоігришну формулу: комфорт для мешканців плюс раціональне використання площі).

Діяльність

У створенні своїх об'єктів житлового призначення компанія дотримується основні принципи успішної діяльності: відповідність державним і світовим будівельним стандартам і нормам (ДБН), залучення досвіду і фахівців з будівельних галузей інших країн, використання тільки якісних і перевірених матеріалів в будівництві, власна матеріально-технічна база.

Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК Bridge Tower (Рівне),

  • ЖК «Сонячний Городок» (Рівне),

  • ЖК PRESTIGE Apartments (Рівне),

  • житловий будинок на вул. Міцкевича (Рівне).

Створюючи свої об'єкти забудови фахівці компанії піклуються про інфраструктуру кожного переданого об'єкта, що гарантує комфорт і зручність для мешканців нових житлових будинків і комплексів.

Сучасні і актуальні підходи в проектуванні дозволяють створювати квартири, площа в яких використовується максимально правильно, створюючи комфорт для мешканців. Можливі проекти під будь-який запит - від смарт-квартир (до 31 кв. м) до дворівневих квартир (більше 100 кв. м).

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом