Полтавтрансбуд

Заснований в 1943 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Полтавтрансбуд

БК «Полтавтрансбуд»: все для рідної Полтави.

Опис

БК «Полтавтрансбуд» була організована в 1943 році в м. Полтава. Першим основним завданням для роботи компанії стало відновлення з руїн зруйнованих залізничних вокзалів Полтави, Харкова, Сум, Кременчука, а також відновлення комунальної інфраструктури, об'єктів житлової та промислової нерухомості. Після успішної реалізації основних післявоєнних завдань, підприємство приступило до будівництва об'єктів соціально-побутового та адміністративного призначення.

Довгі роки адміністративних структурних і менеджерських змін і реорганізацій привели компанію до сучасного вигляду - відкритому акціонерному товариству, яким компанія стала в 1993 році.

У сучасному вигляді, структура компанії включає в себе проектну компанію, автотранспортну компанію, цех з виробництва залізобетонних конструкцій, растворобетонний і столярний цех. Це є потужною виробничою базою, що дозволяє компанії здійснювати майже всі види робіт в рамках своєї діяльності без залучення підприємств-підрядників (за винятком виконання спецробіт).

Діяльність

За роки діяльності компанією реалізовано багато проектів промислової, транспортної, культурної та соціальної інфраструктури, які стали невід'ємною частиною життя полтавчан. До них відносяться: Палац культури «Листопад», підземне місто «Злато Місто», Свято-Успенський собор, Полтавська художня галерея та інші.

Особливу увагу компанія приділяє житловому будівництву, реалізуючи проекти забудови житлових комплексів, мікрорайонів і житлових будинків за високими світовими стандартами, комфортним плануванням і розвиненою інфраструктурою. Деякі з реалізованих об'єктів житлової нерухомості:

  • житловий будинок по вул. Жовтнева, 50-52 (Полтава),

  • житловий будинок по вул. Старий Поділ, 3А (Полтава),

  • житловий будинок по бул. Богдана Хмельницького, 12А (Полтава).

БК «Полтавтрансбуд» - одне з найбільших підприємств регіону, що забезпечує будівництво і введення в експлуатацію сучасних комфортних будинків. Компанія постійно вдосконалює методи і підходи в реалізації об'єктів житлової нерухомості, відзначена великою кількістю державних і регіональних нагород і премій, а, головне - заслужено отримала довіру від клієнтів, як надійний забудовник Полтави.

Об'єкти, створені руками працівників БК «Полтавтрансбуд», стали окрасою міста, улюбленими місцями відпочинку його мешканців і викликають зацікавленість у гостей міста і туристів.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом