MS Імперіал

Заснований в 2001 році

Oб'єкти:2 ЖК на сайті

Будується:2 будинки будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: Львів

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис MS Імперіал

БК «MS Імперіал»: увага до деталей.

Опис

Будівельна компанія «MS Імперіал» була заснована в м. Львів в 2001 році. У той період девелоперський бізнес в Україні перебував у своїх витоків. За роки продуктивної роботи компанія змогла стати одним з надійних гравців будівельного ринку нерухомості в регіоні, завоювати довіру клієнтів і партнерів, а об'єкти, створені компанією, стали, без перебільшення, окрасою міста і регіону.

Будівельна компанія «MS Імперіал» - це компанія повного циклу, що включає в себе підрозділи і департаменти, що забезпечують якісне виконання робіт будь-якого рівня складності. До них відносяться:

  • архітектурне та інженерне бюро,

  • будівельний персонал і техніка,

  • відділ продажів, реклами і маркетингу,

  • юридичний і фінансовий відділ.

Пріоритетним для компанії було і залишається - увага до деталей, що характеризується якісною роботою з запитами і вимогами потенційних клієнтів компанії.

Діяльність

Компанія дуже ретельно підбирає локацію для будівництва об'єктів нерухомості. Перед початком будівельних робіт, на етапі проектування, компанія проводить якісний аналіз місця майбутньої забудови (фізико-механічні властивості грунту і склад грунту досліджується в спеціалізованих лабораторіях, топографічна зйомка дозволяє запланувати всі майбутні інженерні мережі об'єкта, грунтуючись на наукових результатах).

Основною перевагою при виборі «MS Імперіал» як забудовника є потужна матеріально-техгіческая база і достатня кількість інтелектуальних ресурсів, що дозволяє компанії здійснювати проекційні і будівельні роботи будь-якого рівня складності. Також, відмінною характеристикою компанії є авторський нагляд, який здійснюється на всіх етапах будівництва та передачі готового об'єкта в експлуатацію.

Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК De Luxe 2 (Львів),

  • ЖК Khmelnytskyi Park (Львів),

  • ЖК «Карамель» (Львів),

  • ЖК EDISON (Чернівці),

  • ЖК Imperial ParkAvenue (Чернівці).

Будівельна компанія визнана професіоналами ринку нерухомості регіону і України в цілому, багато з реалізованих об'єктів нерухомості (житлові комплекси) отримали ряд регіональних, загальнодержавних та міжнародних нагород. Наприклад престижну Премію «Кращий рівень сервісу 2017».

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом