Місто Мрій

Заснований в 2015 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Будується:3 будинки будується в 3 ЖК

Регіони діяльності: Львів Одеса

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

2

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Місто Мрій

Будівельна компанія «Місто Мрій»: мрії здійснюються.

Опис

Будівельна компанія «Місто Мрій» була заснована в 2008 році в м. Чернівці. За час накопичення багаторічного досвіду в створенні об'єктів житлової та комерційної нерухомості, компанія затвердилася в статусі відповідального і надійного забудовника, продемонструвавши високі стандарти в будівництві, злагоджену роботу з партнерами і високий рівень сервісу для клієнтів.

На сьогоднішній день, компанія об'єднала в своєму складі кілька функціональних напрямків діяльності:

  • будівельні та ремонтні роботи повного циклу;

  • використання актуальних інновацій в технології будівництва об'єктів нерухомості;

  • виробництво широкого асортименту будівельних матеріалів, використовуваних для будівництва власних об'єктів і для реалізації іншим будівельним компанії України та світу;

  • розвинені сервіси продажів власних об'єктів будівництва.

Діяльність

Завдяки високому рівню власної матеріально-технічної бази і наявності власного парку сучасної спеціалізованої будівельної техніки, компанія впевнено зайняла лідируючу позицію на ринку будівництва нерухомості житлового та нежитлового призначення. Компанія успішно реалізувала цікаві проекти в Чернівцях, Львові, Одесі, Херсоні, і продовжує розширювати географію своєї представленості на ринку (Київ, Біла Церква та ін.).

Також, компанія є групою інвестиційних, виробничих і кооперативних підприємств, таких як: завод по виготовленню металоконструкцій, цегляний завод, пилорама, завод по виготовленню пінополістирольних плит, архітектурна компанія та інші. Це дає можливість колективу компанії реалізовувати найсміливіші проекти, надаючи повний спектр послуг на будівельному ринку, гарантуючи якість і комфорт об'єктів, що зводяться.

Основні реалізовані проекти компанії:

  • ЖК COMFORT CITY (Чернівці),

  • ЖК «СОНАТА» (Львів),

  • ЖК «БУЛЬВАР АКАЦІЙ» (Одеса),

  • ЖК «BOULEVARD» (Кам'янець-Подільський),

  • ЖК «МІСТО МРІЙ» (Херсон).

Зупинивши свій вибір на об'єктах компанії «Місто Мрій», клієнти безсумнівно отримують найвищий рівень якісного сервісу, контроль якості будівництва об'єктів нерухомості і повний супровід процесу оформлення при придбанні нерухомості та післяпродажне обслуговування.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом