Карпатбуд Девелопмент

Заснований в 1995 році

Oб'єкти:4 ЖК на сайті

Будується:4 будинки будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Львів

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 1 до 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Карпатбуд Девелопмент

Корпорація «КАРПАТБУД Девелопмент»: будівельник сучасного Львова.

Опис

Будівельна компанія «КАРПАТБУД» була заснована у Львові в 1995 році. З плином часу компанія розвивалась, створюючи в своєму управлінні генпідрядні та оздоблювальні підприємства. Стрімке зростання компанії призвело до її сучасного вигляду - потужної будівельної корпорації «КАРПАТБУД Девелопмент», яка успішно функціонує на українському будівельному ринку, реалізуючи свої проекти у Львові та Львівській області. За роки успішної діяльності підприємствами корпорації за новітніми технологіями побудовано і здано в експлуатацію багатоквартирні житлові будинки та комплекси загальною площею понад 200 тис. кв. м.

Стратегія корпорації - створювати комфортне і доступне житло, враховуючи всі побажання клієнтів. Також, компанія прагне до того, щоб нові створені об'єкти нерухомості прикрашали архітектуру стародавнього Львова.

Діяльність

Корпорація «КАРПАТБУД Девелопмент» - будівельна компанія повного циклу, яка володіє необхідними фінансовими і технологічними ресурсами для створення нових об'єктів нерухомості власними силами. Це дозволяє здійснювати проведення будівельних, монтажних, оздоблювальних і спеціалізованих робіт в чітко встановлені терміни. А процес ціноутворення дозволяє запропонувати конкурентну ціну на ринку нерухомості регіону. Також, корпорація має в своєму складі дочірнє підприємство "Карпатбудсервіс", мета діяльності якого - утримання і якісне обслуговування всіх створених об'єктів нерухомості. Особливу гордість у співробітників компанії викликають побудовані об'єкти, які прикрасили Львів і радують городян і гостей міста. До них відносяться:

  • 9-поверховий житловий будинок на вул. Л. Перфецького (Львів),

  • 4-поверховий житловий будинок на вул. Молдавська (Львів),

  • 9-поверховий житловий будинок на вул. Ак. Сахарова (Львів),

  • 10-поверховий житловий будинок на вул. Стрийській (Львів),

  • 11-секційний житловий будинок-котедж на вул. Варшавській (Львів).

Всі квартири в створених компанією об'єктах житла відповідають сучасним вимогам по рівню тепло- і звукоізоляції, автономного опалення, водопостачання, розвиненої інфраструктури, сучасного планування і архітектури.

Крім житлових будинків, компанією були реалізовані проекти соціального призначення: Готель «Гранд-Готель», комплекс АЗК «Авіас», Західний регіональний онкологічний центр і інші.

Якість введеного в експлуатацію житла, комфорт і затишок створених квартир знайшли відображення в багатьох державних нагородах, які формують репутацію забудовника як надійного партнера.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом