Інвестор

Заснований в 2013 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Інвестор

БК «ІНВЕСТОР»: інвестор в домашній затишок.

Опис

Будівельна компанія «ІНВЕСТОР» була заснована в м. Луцьк в 2013 році. За час динамічного зростання компанія досягла значних результатів і на даний момент є одним з провідних забудовників Волинського регіону. Основним видом діяльності компанії є повний цикл проекційних і будівельних робіт реалізації об'єктів житлової та комерційної нерухомості в м. Луцьк та області.

Місія компанії - здійснення нового ідейного підходу в питаннях будівництва об'єктів житла. Комплексний підхід в організації простору, продуманість функціональності комфортних квартир і котеджів дозволили компанії заслужити довіру ринку.

Відповідність планованих об'єктів житлової нерухомості запитам і вимогам власників дають можливість компанії «ІНВЕСТОР» відповідати високим очікуванням вимогливих клієнтів. Всі реалізовані об'єкти компанії володіють якісними експлуатаційними сервісами, послугами охорони, відповідають сучасним нормам екологічності, енергоефективності та комфорту.

Діяльність

За роки успішної представленості в регіоні компанією було реалізовано понад 50 тис. кв. м комфортного житла, в яких вже будують своє майбутнє більш 400 сімей. Також компанією було реалізовано будівництво і введення в експлуатацію котеджного селища, яке відповідає найвищим вимогам сучасного життя за містом і якісно відповідає на всі запити власників.

На різних етапах реалізації проектів будівництва перебуває понад 6 житлових комплексів, покликаних забезпечити комфортними квартирами і розвиненою інфраструктурою населення Луцька та області. Деякі з реалізованих проектів будівельної компанії «ІНВЕСТОР»:

  • ЖК «Парковий квартал» (Ковель),

  • ЖК «Юпітер» (с. Липи),

  • ЖК «Струмочок» (с. Cтрумовка),

  • ЖК «Наднова» (Луцьк).

Висококваліфікований персонал відділу продажів з легкістю підбере максимально відповідну запитам власників або інвесторів комплексну пропозицію з придбання нової квартири або будинку. Супутні сервіси компанії приємно здивують найвибагливіших клієнтів і гарантують новий якісний рівень комфортного життя в об'єктах будівництва компанії «ІНВЕСТОР».

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом