DM GROUP

4 ЖК на сайті

Заснований в 1997 році

Новобудови DM GROUP

БК Delmar: втілює мрії.

Опис

Будівельна компанія Delmar, є міжнародною групою компаній, що здійснюють свою діяльність на ринку будівництва житлової та комерційної нерухомості в м. Дніпро. За роки успішної професійної діяльності компанії вдалося заслужити довіру клієнтів і прикрасити вид міста сміливими архітектурними шедеврами, проживання в яких кожен день робить людей щасливими.

Місією компанії є створення комфортного і безпечного простору для життя і надання сервісів найвищого рівня.

Діяльність

Проекти компанії Delmar створені з урахуванням побажань і вимог сучасного суспільства, технічного прогресу, розвитку інновацій і відповідають найвищому рівню якості. Все це стало можливим завдяки злагодженій роботі високопрофесійного колективу компанії, впевненості в реалізації найсміливіших проектів, використання позитивного досвіду європейських та світових будівельних гігантів.

На даний момент 148 об'єктів компанії вже прикрашають місто і регіон, гарантуючи своїм власникам високий рівень комфорту і відповідність очікуванням. Повний цикл будівельних процесів, використання високоякісних матеріалів, впровадження сучасних та актуальних інновацій, турбота про інфраструктуру і благоустрій створюваних об'єктів житла дозволили компанії представляти на ринку міста затребувані послуги, які високо оцінені клієнтами і партнерами. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Новодворянскій» (Дніпро),

  • ЖК «Будинок на Миронова» (Дніпро),

  • ТРК Delmar (Бердянськ),

  • ЖК «Будинок на Парковій» (Партеніт, АР Крим).

Об'єкти будівництва високо оцінені експертами. Наприклад, житлові комплекси «Будинок на Миронова» і «Новодворянскій» були високо оцінені національними експертами і знайшли заслужені нагороди в 2016 році. Також, компанія пишається реалізованими проектами в АР Крим.

* обов'язкові для заповнення поля

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом