Blago developer

Заснований в 2003 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Blago developer

БК Blago Developer: для тих, хто цінує.

Опис

Будівельна компанія Blago developer (ex «Благо») була заснована в 2003 році в м. Івано-Франківськ. За роки успішної професійної діяльності компанія стала одним з найбільш надійних і відомих забудовників Прикарпаття. У своїй діяльності колектив компанії знаходиться в постійному пошуку нових інноваційних рішень для реалізації проектів будівництва нерухомості будь-якого рівня складності.

У своїх об'єктах житлової та комерційної нерухомості компанії вдається втілити систему технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів. Об'єкти будівництва компанії викликають інтерес у потенційних власників. Концептуальна філософія об'єктів компанії - можливість створення власного комфортного простору для тих, хто це цінує.

У 2019 році компанія здійснила процес ребрендингу, що дозволило компанії виступити на будівельному ринку регіону на ще більш вигідній позиції - яскрава індивідуальність компанії гарантує довіру споживачів, відповідність принципів і цілей компанії сучасним викликам ринку нерухомості України.

Діяльність

Основним видом діяльності будівельної компанії Blago developer є проектування та будівництво елітних апартаментів, пентхаусів і житла класу «deLux». У створюваних продуктах компанії поєднуються класичні традиції і цінності містобудування зі сміливими інноваційними підходами і технологіями. Продумана інфраструктура і супутні експлуатаційні сервіси компанії покликані гарантувати мешканцям новий якісний європейський рівень життя. Деякі з реалізованих проектів компанії Blago developer:

  • ЖК Comfort Park (Хмельницький),

  • ЖК PARUS (Хмельницький),

  • ЖК 4UHouse (Хмельницький),

  • ЖК «Авторський» (Хмельницький).

Увага до потреб і побажань клієнтів, високі вимоги розвитку технічного процесу, унікальність комплексних систем продажу готових об'єктів дають компанії нові виклики для утримання успішних позицій на будівельному ринку регіону.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом