Blago developer

Заснований в 2003 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Blago developer

БК Blago Developer: для тих, хто цінує.

Опис

Будівельна компанія Blago developer (ex «Благо») була заснована в 2003 році в м. Івано-Франківськ. За роки успішної професійної діяльності компанія стала одним з найбільш надійних і відомих забудовників Прикарпаття. У своїй діяльності колектив компанії знаходиться в постійному пошуку нових інноваційних рішень для реалізації проектів будівництва нерухомості будь-якого рівня складності.

У своїх об'єктах житлової та комерційної нерухомості компанії вдається втілити систему технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів. Об'єкти будівництва компанії викликають інтерес у потенційних власників. Концептуальна філософія об'єктів компанії - можливість створення власного комфортного простору для тих, хто це цінує.

У 2019 році компанія здійснила процес ребрендингу, що дозволило компанії виступити на будівельному ринку регіону на ще більш вигідній позиції - яскрава індивідуальність компанії гарантує довіру споживачів, відповідність принципів і цілей компанії сучасним викликам ринку нерухомості України.

Діяльність

Основним видом діяльності будівельної компанії Blago developer є проектування та будівництво елітних апартаментів, пентхаусів і житла класу «deLux». У створюваних продуктах компанії поєднуються класичні традиції і цінності містобудування зі сміливими інноваційними підходами і технологіями. Продумана інфраструктура і супутні експлуатаційні сервіси компанії покликані гарантувати мешканцям новий якісний європейський рівень життя. Деякі з реалізованих проектів компанії Blago developer:

  • ЖК Comfort Park (Хмельницький),

  • ЖК PARUS (Хмельницький),

  • ЖК 4UHouse (Хмельницький),

  • ЖК «Авторський» (Хмельницький).

Увага до потреб і побажань клієнтів, високі вимоги розвитку технічного процесу, унікальність комплексних систем продажу готових об'єктів дають компанії нові виклики для утримання успішних позицій на будівельному ринку регіону.