Avila Building Group

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:5 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Хмельницький

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Avila Building Group

БК Avila Building Group: впізнавана архітектура.

Опис

Будівельна компанія Avila building group (ex «Авіла») була заснована в м. Хмельницький, веде свою діяльність в рідному місті, а також у містах Житомир та Ужгород. Компанія здійснює повний цикл проектування і будівництва об'єктів житлової та комерційної нерухомості. Об'єкти будівництва компанії - це завжди індивідуальність, впізнаваність і високий рівень комфорту.

Компанія контролює всі етапи виробничого процесу і використання будівельних матеріалів, гарантує якість споруджуваного житла і дотримання планових термінів будівництва. Це дозволило компанії завоювати довіру інвесторів, партнерів і клієнтів і залучити інтерес до об'єктів, що зводяться компанією в регіоні. Об'єкти компанії дозволили розширити можливості міського будівництва і уникнути візуальної однотипності житлових районів.

Діяльність

Будівельна компанія Avila building group - компанія нового покоління будівельного бізнесу України. Постійні інновації в процеси будівництва і проектування об'єктів, застосування сучасних технологій, сміливий дизайн і архітектура гарантують компанії інтерес від потенційних клієнтів, і дає можливість розвивати якісні сервіси продажів і експлуатаційного обслуговування об'єктів нерухомості.

Компанія дбає про те, щоб кожен житловий будинок або комплекс компанії мав своє обличчя. Продуманий функціонал нерухомості, якісна актуальна інфраструктура і супутні послуги висококваліфікованого персоналу компанії дозволяють компанії надавати один з найвищих рівнів сервісу на будівельному ринку регіону.

Загальна площа побудованого житла становить понад 18 тис. кв. м, щасливе життя в якому знайшли понад 250 сімей українців. У найближчих планах компанії введення в експлуатацію ще 45 тис. кв. м (понад 750 квартир) нерухомості житлового призначення високого рівня якості. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК AVILA COMFORT (Хмельницький),

  • ЖК Avila Sky (Хмельницький),

  • ЖК Avila (Житомир),

  • ЖК AVILA DELUXE (Ужгород).

Будівельна компанія Avila building group постійно прагне до підвищення рівня послуг, що надаються, пошуку комплексних рішень реалізації проектів будівництва нерухомості будь-якого рівня складності і класу комфортності.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом