Рейтинг НЕРУХОМІ — порівняльний багатофакторний показник новобудови

Рейтинг НЕРУХОМІ— початковий етап Data Analysis нашої бази даних новобудов. Рахується автоматичним алгоритмом за окремими показниками.

Рейтинг НЕРУХОМІ — не ярмарок гордівливості для лідерів будівельної індустрії, а об’єктивна та справедлива оцінка того, наскільки забудовники готові до чесних і прозорих правил на ринку та піклуються про майбутніх мешканців.

Складові Рейтингу

Документи:

Максимальний бал отримує той забудовник, який опублікував або надав такі документи: МУО, дозвіл, експертний звіт щодо розгляду проєктної документації, технічні умови на водо-, електропостачання та водовідведення.

Парковка:

Нормативи приймаємо за класами житла у співвідношенні паркомісць до квартир:

Компенсаційним заходам «паркування на суміжних майданчиках/вулицях» не віримо, бо ми реалісти та самі мешкаємо в таких комплексах. Тому беремо до уваги усі паркомісця лише на території ЖК та рахуємо відсоток додержання норми.

Дані щодо кількості отримуємо з проєктної документації (експертного звіту). За відсутності доступу до документів — з сайту забудовника. Однак потім, за можливості, перевіряємо за документами.

Якщо паркомісць буде більше норми — «плюс в карму».

Вертикальний транспорт:

Наукова назва всього того, що допомагає піднятися на рідний поверх та спуститися на грішну землю, а якщо пощастило, то навіть у паркінг. Зазвичай це ліфти.

Рахуємо у відсоток додержання забудовником норм, затверджених у нових ДБН. Визначаємо комфорт і швидкість «останньої милі» на шляху додому.

Дані щодо кількості ліфтів беремо з проєктної документації (експертного звіту). За відсутності доступу до документів — з сайту забудовника. Однак потім, за можливості, перевіряємо за документами.

Перевищення нормативу — «плюс в карму».

Локація:

Показник комфортних відстаней до основних об’єктів міської інфраструктури та громадських центрів. Або навпаки — віддаленість від об’єктів потенційної небезпеки.

Енергоефективність:

Числове значення енергетичної характеристики будівлі. Дає можливість порівняти проєктну кількість енергії, яка надходитиме до системи опалення, охолодження, постачання гарячої води, вентиляції або освітлення в розрізі одиниці опалюваної (кондиціонованої) площі/об’єму будівлі. Таким чином можна визначити приблизну вартість утримання житла.

Використовуємо європейській підхід до оцінки за класами енергоефективності будівель від A до G. Так як з 2021 року мінімальною вимогою щодо енергетичної ефективності будівлі є клас «C», комплекси, які мають клас нижче, отримують 0 балів автоматично.

Дані беремо з бази виданих сертифікатів. У разі відсутності інформації в базі — звертаємось до забудовника. Якщо він її не надав — 0 балів.

Карма. Аналог майбутнього Market sentiment та аналіз поведінки забудовника. Ми не віримо лозунгам, слоганам, рекламі, а слідкуємо за діями та аналізуємо їх. Позитивні дії будівельної компанії додають бали, неконкурентні — віднімають.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом