Рейтинг

Один з інструментів Нерухомі – авторська система рейтингів, в основу якої покладені потреби покупців і характеристики зручності та комфорту життя.

Підходи до відображення та пошуку інформації є єдиними для всіх об‘єктів в базі, а математичний алгоритм розраховує рейтинг для всіх комплексів однаково без втручання людини, що сприяє підвищенню прозорості ринку нерухомості та сприяє захисту інтересів покупців нерухомості.

Рейтингова інформація Нерухомі щодо забудовників стосується виключно господарської діяльності таких юридичних осіб у сфері містобудування. Така інформація є лише оціночним судженням експертів, заснованим на математичному алгоритмі співставлення даних з відкритих та офіційних джерел про забудовників та об'єкти, в т.ч. з веб-сторінки самого ЖК та/або сайту забудовника.

Система рейтингів дозволяє зручно порівнювати пропозиції різних ЖК між собою. Допомагає швидко отримати розуміння про об'єкт в цілому та за основними його характеристиками. А також порівнювати пропозицію ЖК із середнім на ринку, у регіоні або у класі житла.

Система рейтингів складена таким чином, щоб зручність і якість мали вищі бали рейтингу. Так, наприклад, ЖК в більш екологічних районах матимуть хороші показники за екологією, але можливо їх розміщення на значній відстані від центральних вулиць міста і метро, ​​дасть нижчий рейтинг за локацією. Цілком можливо, що загальний рейтинг такого ЖК буде на тому ж рівні, що і у ЖК, який побудований в центральній частині столиці, але його показники екології залишають бажати кращого.

Алгоритм системи рейтингів оцінює такі аспекти:

  • Стадія будівництва (об'єкт, що введений в експлуатацію, має найвищий рейтинг)

  • Документи (наявність необхідних документів на будівництво)

  • Локація (зручність розташування і наближенність до основних об'єктів для життя)

  • Парковка (кількість місць на квартиру)

  • Вартість утримання

  • Відповідність нормам (відповідність будівельним нормам, які часто порушуються забудовниками)

  • Енергоефективність (наскільки теплий будинок)

  • Екологія (чистота повітря, води, вплив ЛЕП та ін.)

  • Настрій ринку (ризики ринку, судові суперечки, згадування в пресі)

Алгоритм також складає Рейтинг забудовника як середній рейтинг за всіма його об'єктами в базі.