Ізраїльська влада хоче працевлаштувати 2 тисячі українських будівельників

Влада Ізраїлю вирішила залучити та працевлаштувати у себе близько 2 тисяч українських будівельників.

Про це йшлося під час зустрічі посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука та голови Федерації працівників будівельної та деревообробної промисловості в Ізраїлі, повідомили у пресслужбі посольства України.

Як уточнюється, сьогодні в Ізраїлі працюють на будівництві 1250 українців. При цьому влада цієї країни збирається залучити ще близько 2 тисяч наших співвітчизників на будівельні роботи.

Українське посольство зазначає, що на базі Державного навчального закладу "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" з 8 по 11 листопада відбудеться тестування та відбір будівельників. Відбір здійснюватимуть ізраїльські фахівці.

Під час зустрічі сторони дійшли єдиної думки, що чіткі та прозорі правила працевлаштування допоможуть боротися із нелегальною трудовою міграцією.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в Україні будівельники МФК Metropole влаштували страйк, вимагаючи розрахунку із заборгованістю із зарплати. Так, кранівники піднялися на кран і на дві години зупинили роботу. Інші робітники також приєдналися до пікету та зажадали підняття зарплати до 150 гривень на годину.

Коментарі

11.8т