Орендну плату за комунальне майно дозволили не платити на час карантину

Кабінет міністрів звільнив орендарів комунального майна від орендної плати на час карантину.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, 15 липня, передає Інтерфакс-Україна.

"Проєкт постанови пропонує встановити, що на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби СОVID-19 (...), звільняються від орендної плати (орендарі комунального майна) згідно з додатками. Це дозволить українському бізнесу, який вимагає підтримки держави, збалансувати свої витрати", - сказав міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, представляючи документ.

Проєкт постанови прийнятий з триденним доопрацюванням.

Раніше президент Володимир Зеленський підписав закон №3377, який містить поправку про звільнення орендарів комунального майна від сплати орендної плати на час карантину.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, минулого місяця уряд затвердив новий порядок передачі державного і комунального майна в оренду.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом