Змінився порядок оренди державного та комунального майна

Уряд затвердив новий порядок передачі державного і комунального майна в оренду. Тепер все буде відбуватися виключно через електронну торгову систему.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

У повідомленні наголошується, що новий механізми також передбачає оприлюднення інформації за результатами аукціону і впровадження онлайн-моніторингу.

У Мінекономіки підкреслюють, що таке рішення спрямоване на підвищення ефективності орендних відносин, спрощення і модернізацію процедур оренди, забезпечення рівного доступу всіх зацікавлених потенційних орендарів до майна і конкурентоспроможності, запобігання зловживань і посилення громадського контролю в цій сфері.

"Проведення ефективних, прозорих аукціонів забезпечить збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів. У свою чергу, це сприятиме розвитку ринкового середовища і, як наслідок, збільшення кількості робочих місць та самозайнятості населення", - розповів міністр економіки Ігор Петрашко.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

25.7т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом