У Львові замість багатоквартирного ЖК зведуть 12 двоповерхових котеджів

1 хв


У Львові на вул. Рудакі змінили проєкт будівництва житла, щоб звести 12 двоповерхових котеджів замість багатоквартирного житлового будинку на 42 квартири. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради. 

“На вулиці Рудакі територія здебільшого є садибною забудовою. Також там складні транспортні потоки і вузькі дороги, тобто багатоповерхове житло на цій ділянці – це досить проблематично”, — зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

У Львівській міськраді відбулося засідання виконавчого комітету, на який прийшли мешканці вул. Рудакі та виступили проти зведення багатоповерхівки. Забудовник погодився відкликати заяву на отримання містобудівних умов та переробив проєкт. Представники забудовника ініціювали зустріч з мешканцями, щоб представити проєкт будівництва 12 двоповерхових котеджів на вул. Рудакі, замість 4-поверхового житлового будинку на 42 квартири. 

Заїзд пропонують облаштувати не з верхньої частини ділянки, де дуже вузька дорога, а з нижньої. Зараз забудовник ще допрацьовує деталі проєкту, щоб знову представити його мешканцям.

Нагадаємо, на вул. Рудакі планували звести багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованим підземним паркінгом.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, також у Львові на місці колишнього виробничого корпусу "Львівський експериментальний завод" планують звести апарт-готель з вбудованим дитячим дошкільним закладом. Насправді там зведуть житловий квартал на 500 квартир.
 

Автор:

Анна Завірюха

журналістка

Журналістка із досвідом більше 4-х років. Улюблені теми – архітектура та маркетинг.

Усі статті автора

Коментарі

786

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом