ДІАМ перевірить резонансне будівництво у Солом'янському районі

Держінспекція архітектури та містобудування 7 березня проведе перевірку резонансного об'єкта на вулиці Генерала Шаповала, 1-3. Про це повідомили на сайті Міністерства розвитку громад, території та інфраструктури.

Як відомо, за вказаною адресою здійснюється будівництво ЖК CitiZen. Інспектори мають 10 календарних днів, щоб ретельно вивчити всі документи, провести огляд на місці та оприлюднити висновки. Глава профільного Міністерства Олександр Кубраков пообіцяв, що всі результати та обґрунтування будуть озвучені публічно.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, минулими вихідними в Києві пройшов масштабний мітинг проти будівництва впритул до Солом'янського парку. Внаслідок дій забудовника частина парку вже сповзла в котлован. Нещодавно також у парку вирубали ділянку дерев нібито через шкідників, проте одразу почали прокладати лінії електропередач на тому самому місці.

Місцеві жителі закликали міністра інфраструктури Олександра Кубракова втрутитися у ситуацію.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

4.1т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом