В Любляні побудували віллу з глухими фасадами

1 хвСловенська архітектурна студія OFIS Arhitekti спроєктувала житловий будинок Villa Eternal Way з глухими фасадами у Любляні. Про це повідомило видання Le Journal Du Design.

“Піднятий вхід будинку нагадує традиційні словенські споруди в цьому районі, які підняті над рівнем землі через історичний ризик затоплення”, — написало видання.

Тим часом фасад вілли оздоблений чорною цеглою, що є натяком на чорний торф’яний ґрунт, знайдений неподалік. Архітектори пояснили, що територія була під загрозою затоплення, тому це призвело до еволюції типології будівництва будинків з піднятим першим поверхом. Великі панорамні вікна чергуються з глухими фасадами.

Сходи ведуть до другого рівня, в той час, як перший наполовину заглибили в землю. На першому розмістили автомобільний гараж, сховище для велосипедів і кухню з їдальнею. На другому поверсі — простору вітальню, посеред якої розмістили чорний куб із дзеркальними поверхнями. 

З вітальні зробили вихід на терасу, над якою звисає третій поверх, де зробили спальні. У меблях та оздобленні інтер’єру також використали світлі та чорні контрасти.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, японське архітектурне бюро Cochi Architects створило бруталістський житловий будинок для сімейної пари у вигляді бетонного моноліту. Замовники хотіли, щоб архітектори відгородили дім від вулиці. Тому на вулицю виходить фасад, повністю позбавлений дверей і вікон. 
 

Автор:

Анна Завірюха

журналістка

Журналістка із досвідом більше 4-х років. Улюблені теми – архітектура та маркетинг.

Усі статті автора

Коментарі

1.9т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом