Суд заборонив будівництво на території музею в Пирогово

Господарський суд Києва заборонив будівництво житлового комплексу на земельній ділянці в районі Національного музею народної архітектури та побуту України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

"Господарський суд міста Києва за заявою столичної прокуратури заборонив будівництво житлового комплексу на земельній ділянці в зоні охоронюваного ландшафту в районі Національного музею народної архітектури та побуту України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляли раніше НЕРУХОМІ, прокуратура міста Києва пред'явила позов про скасування права оренди приватного товариства на комунальну земельну ділянку площею 16 га вартістю 274 млн гривень, яка знаходиться в зоні охоронюваного ландшафту в районі Національного музею народної архітектури та побуту України (Пирогово).

Водночас зазначене товариство, отримавши містобудівні умови і обмеження для житлової забудови цієї земельної ділянки, початоло підготовчі роботи.

У свою чергу, постановою господарського суду за заявою прокуратури міста Києва винесено рішення про заборону проведення будь-яких будівельних робіт на спірній земельній ділянці.

Розгляд позову прокуратури щодо цієї ділянки триває.

Коментарі

11.6т