Чиновників Академії наук звинуватили в організації незаконного будівництва біля Феофанії

Служба безпеки України провела обшуки в Академії наук через незаконне будівництво житлового комплексу поблизу Феофанії.

Про це повідомили в пресцентрі СБУ.

Як повідомили правоохоронці, чиновників Національної академії наук запідозрили у незаконній передачі під забудову земельних ділянок у Києві вартістю понад 300 млн гривень поблизу Феофанії.

"Чиновники НАНУ з порушенням вимог постанови Кабміну і без обов'язкового узгодження з Бюро Президії Академії уклали з приватними комерційними структурами договори на будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків на землях установи", – повідомили в СБУ.

Організатори сумнівної оборудки передали забудовнику землі загальною площею 24,5 гектара у постійне користування строком на 49 років. Відзначається, що згідно з умовами договору, після завершення робіт комерсанти мали право викупити ділянки у власність.

Оперативники СБУ провели обшуки у Президії НАН України, на підозрюваних заведено кримінальні справи. Рішенням суду земельні ділянки НАНУ заарештовані.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в травні СБУ припинила незаконні махінації із землею майже на мільярд гривень.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

5.8т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом