Житлобуд

Заснований в 1996 році

Oб'єкти:5 ЖК на сайті

Регіони діяльності: Київ м. Ірпінь Шевченкове с. Чубинське

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Житлобуд

БК «Житлобуд»: будує комфортне життя.

Опис

Будівельна компанія «Житлобуд» була заснована в г. Київ в 2007 році. Основним видом діяльності є проектування та будівництво об'єктів житлової та комерційної нерухомості з метою їх продажу. Компанія є компанією-інвестором, здійснює повний цикл будівельних робіт (від проектування до введення готового будинку в експлуатацію) в реалізації проектів будівництва в Києві та Київській області.

Висококваліфіковані фахівці компанії супроводжують і здійснюють контроль на кожному етапі зведення нових об'єктів нерухомості. Основною перевагою успішного бізнесу в регіоні є використання компанією передових технологій і впровадження інновацій в створюваних проектах. Це гарантує якість житлової нерухомості, що відповідає рівню очікування інвесторів і власників.

Діяльність

За роки успішної професійної діяльності компанією було реалізовано 9 проектів будівництва багатоквартирних житлових будинків в 2 житлових комплексах в столичному регіоні. Увага до запитів клієнтів дозволила «продукту» компанії відповідати найвищим запитам населення. Продуманість і багатофункціональність кожного житлового об'єкта привертають увагу покупців. Деякі з реалізованих об'єктів будівництва компанією «Житлобуд»:

  • ЖК «Кловський» (Київ),

  • житловий будинок на вул. Щорса (Київ),

  • бізнес-центр на вул. Щорса (Київ).

Клієнтоорієнтованість в питаннях створення спеціальних фінансових програм для покупців дозволили компанії зайняти лідируюче місце серед забудовників регіону і сформувати високу довіру до компанії з боку клієнтів. Це дає змогу рости, і стрімко розвиватися компанії «Житлобуд» в реаліях будівельного ринку України.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом