Сумбуд

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Сумбуд

АТ «Сумбуд»: будуємо комфорт.

Опис

Будівельна компанія «Сумбуд» була заснована в м. Суми в 1990 році. За роки управлінських трансформацій і успішної професійної діяльності на будівельному ринку регіону і всієї України компанія досягла рівня багатопрофільної проектно-будівельної компанії, здатної реалізувати проекти будь-якої складності. Завдяки потужній виробничо-технічній базі і висококваліфікованому персоналу компанія забезпечує повний цикл будівельних і проекційних робіт у встановлені терміни і з мінімальними витратами.

У сучасному вигляді компанія включає в себе 15 підприємств, що забезпечують весь спектр проекційних і будівельних послуг, застосовуючи інновації та впроваджуючи сучасні технології, що дозволяє створювати об'єкти промислового і житлового будівництва високої якості в системі «під ключ».

Діяльність

Будівельна компанія «Сумбуд» володіє власним виробництвом сталевих конструкцій, значним парком спеціалізованої будівельної техніки і механізмами, вантажної автомобільної техніки, кваліфікованим персоналом та накопиченим багатим різнобічним досвідом в реалізації проектів житлового та комерційного будівництва в регіоні.

Кожен з об'єктів прикрашає місто Суми і радує мешканців і гостей міста. Компанія дбає про продуману інфраструктуру і актуальне планування житлових будинків, благоустрій та супутні послуги для власників квартир. Деякі з об'єктів компанії:

  • житловий будинок по вул. Гагаріна (Суми),

  • житловий будинок по вул. Заливна (Суми),

  • житловий будинок по вул. Інтернаціоналістів (Суми),

  • житловий будинок по вул. Прокоф'єва (Суми).

Компанія «Сумбуд» пропонує своїм клієнтам гнучку фінансову політику, беручи до уваги можливості і потреби майбутніх мешканців нових комфортних квартир. Незмінно дотримується принципу «ціна-якість», чим заслугувала довіру на будівельному ринку міста.

Також компанією надаються послуги з розробки дизайн-проектів для ремонтів об'єктів нерухомості. Фахівці компанії забезпечують високий рівень в розробці дизайну квартири або офісу, використовуючи інноваційні підходи в розробці ідеї і функціональності простору.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом