Спілка забудовників

Заснований в 2006 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Спілка забудовників

БК «Спільнота забудовників»: лідер будівництва регіону.

Опис

Будівельна компанія «Спільнота забудовників» була заснована в 2004 році в м. Івано-Франківськ. За роки представленості на будівельному ринку регіону компанія досягла значних результатів: понад 30 багатоквартирних будинків побудовані і введені в експлуатацію, а це значущі 3000 квартир для їхніх щасливих власників. Компанія створює проекти забудови будь-якого класу (преміум, еліт, бізнес, економ). Матеріально-технічна база компанії і колектив професіоналів дозволяють компанії створювати об'єкти будівництва, що відповідають найвищим стандартам якості, побажанням і вимогам клієнтів, нормам часу і технічного прогресу в встановлені і заявлені терміни. Це дозволило компанії сформувати статус надійного забудовника міста і заслужити довіру інвесторів.

Основними перевагами компанії є:

  • якість готового житла;

  • доступність створюваних об'єктів (справедлива ціна);

  • актуальна інфраструктура і облаштування прилеглої території житлових будинків.

Діяльність

Компанія розвивається, застосовуючи в будівництві інновації та новітні розробки (механізми), що сприяють підвищенню енергоефективності об'єктів, що зводяться, якісному сервісу при обслуговуванні готових об'єктів. Фахівці компанії готові якісно реалізувати найскладніші технічні рішення для задоволення запитів майбутніх власників (дворівневі квартири, індивідуальні ліфти, індивідуальний консьєрж-сервіс та інші). Деякі з реалізованих проектів компанії «Спільнота забудовників»:

  • ЖК «Зелений двір» (Івано-Франківськ),

  • ЖК «Київський» (Івано-Франківськ),

  • ЖК «Центральний» (Івано-Франківськ),

  • ЖК «Парковий» (Івано-Франківськ).

За останні роки активної діяльності на будівельному ринку регіону компанією побудовано і введено в експлуатацію 6 нових комфортних житлових комплексів. Фахівці компанії не мають наміру зупинятися на досягнутому. Ведуться нові проектні розробки і будівництво житлових будинків і комплексів, які відповідають найвищим стандартам і очікуванням покупців.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом