ПрофГруп

Заснований в 1997 році

Oб'єкти:6 ЖК на сайті

Будується:9 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: м. Вишгород с. Нові Петрівці

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

більше 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис ПрофГруп

БК Prof-Group: максимальний комфорт передмістя.

Опис

Після менеджерських трансформацій, в сучасному вигляді будівельна компанія «Prof-Group» розпочала свою професійну діяльність в 2016 році в м. Вишгород (Київська обл.). Основним видом діяльності компанії є повний цикл робіт і послуг при проектуванні і будівництві багатоповерхових житлових будинків і житлових комплексів у Києві та Київській області.

Повний цикл будівельних робіт дозволяє компанії займати гідне місце серед будівельних компаній регіону, гарантувати якість об'єктів, що зводяться, продуманість і актуальність супутніх сервісів і реалізацію зобов'язань перед інвесторами і клієнтами в повному обсязі в чітко обумовлені терміни.

Великий накопичений досвід реалізації проектів будь-якого рівня складності свідчить про високі стандарти роботи компанії на ринку нерухомості України. Кваліфікований персонал, наявність власної матеріально-технічної бази, вигідних умов співпраці з компаніями-партнерами - також підтверджують позитивну репутацію надійного забудовника.

Діяльність

Будівельна компанія «Prof-Group» створює комфортні житлові комплекси з продуманою інфраструктурою і актуальними якісними сервісами в безпосередній близькості від столиці. Це дає можливість потенційним власникам нових квартир купувати не тільки нову квартиру, але і новий якісний рівень життя. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Французький Квартал» (Вишгород),

  • ЖК «4 Карата» (Вишгород),

  • ЖК «Смарагдове місто» (с. Н. Петрівці).

Якісні послуги відділу продажів, юридичного департаменту та відділу реклами підвищують рівень довіри до компанії «Prof-Group» з боку інвесторів і клієнтів. Це дає можливість стрімко розвиватися і створювати нові сміливі проекти, засновані на увазі до потреб і побажань потенційних власників.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом