Нові Метри

Заснований в 2009 році

Oб'єкти:4 ЖК на сайті

Будується:2 будинки будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: м. Ірпінь

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Нові Метри

БК «Нові Метри»: нове життя.

Опис

Будівельна компанія «Нові Метри» була заснована в 2009 р. в місті Ірпінь (Київська обл.). Основною ідеєю діяльності компанії є будівництво будинків для життя. Це засновано на незмінних принципах компанії:

  • орієнтація на запит і вимоги клієнтів;

  • супровід клієнта на всіх етапах придбання квартири і комплексний підхід в наданні послуг;

  • «прозорість» юридичного оформлення угоди і надійність забудовника;

  • висококваліфікований персонал, його постійний розвиток;

  • нові можливості на ринку нерухомості, гнучкість і відповідальність забудовника.

Діяльність

Будівельна компанія «Нові Метри» є компанією повного циклу. Це дозволяє компанії здійснювати весь необхідний масштаб проекційних, архітектурних і будівельних робіт, забезпечуючи якість і своєчасність в заявлених термінах проведення робіт будь-якого рівня складності (від виділення земельної ділянки під забудову до введення готового будинку в експлуатацію).

Основним напрямком будівництва є будівництво 5-ти і 10-ти поверхових будинків, впроваджуючи сучасні інновації в питаннях функціональності майбутніх квартир і забезпечуючи якісну інфраструктуру створюваних об'єктів (паркінги, дитячі майданчики, зони відпочинку і спорту). У будівництві використовуються сучасні матеріали, що відповідають всім нормам і вимогам сучасного будівництва і екологічності матеріалів будівництва.

За роки успішної представленості на будівельному ринку компанія реалізувала більше 1 тис. житлових квартир і офісів в 10 житлових комплексах. Сумарно це становить близько 70 тис. кв. м. Деякі з об'єктів компанії:

  • ЖК «Позитив» (Ірпінь),

  • ЖК «Контраст» (Ірпінь),

  • ЖК «Смайл» (Ірпінь),

  • ЖК «Нові метри PARK» (Ірпінь).

Всі проекти компанії реалізовані в курортній зоні м. Ірпінь, що неподалік від центру міста. Комфортні квартири і будинки з забезпеченою інфраструктурою і необхідним для якісного життя рівнем благоустрою і обслуговування власників користуються попитом у клієнтів. Це дозволяє будівельної компанії «Нові Метри» відповідати основним пріоритетам діяльності: потреби клієнтів, якість, комфорт і швидкість.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом