Нова Оселя

Заснований в 2005 році

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:10 будинків будується в 3 ЖК

Регіони діяльності: Львів

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Нова Оселя

ТМ «Нова Оселя»: генерація комфорту.

Опис

Торгова марка «Нова Оселя» представлена ​​будівельною компанією «Бізнес-Вектор ДК» на ринку нерухомості України з 2005 року. Основним напрямком діяльності є проектування, будівництво і введення в експлуатацію житлових будинків, котеджів, офісних центрів в Західній Україні.

За роки представленості на будівельному ринку нерухомості регіону компанія зарекомендувала себе як надійний забудовник, орієнтований на прогресивні методи проектування і будівництва об'єктів будь-якого рівня складності з застосуванням інновацій та сучасних технологічних підходів в питаннях будівництва і архітектури.

Концепцію професійної діяльності компанії співробітники називають «концепцією змін», заснованої на принципах відповідальності та турботи про природу в ході будівництва своїх об'єктів. Фахівці компанії створюють архітектурно-досконале житло, відповідне актуальним європейським стандартам комфортного життя власників.

Діяльність

За роки успішної діяльності ТМ «Нова Оселя» створено 11 житлових комплексів, понад 2000 квартир, що сумарно складає площу понад 120 тис. кв. м. У своїх проектах компанія дбає про те, щоб кожен новий об'єкт будівництва був забезпечений комфортною і актуальною інфраструктурою, органічно вписувався в навколишній ландшафт і безсумнівно став окрасою того місця, де він побудований.

Компанія забезпечує процес створення своїх об'єктів в системі «повний цикл» (від розробки ідеї до здачі готових об'єктів «під ключ»). Також компанія надає послуги з ремонту, реконструкції та експлуатаційного супроводу всіх побудованих об'єктів житлового та комерційного призначення, благоустрою території, створення дитячих і спортивних зон відпочинку і транспортно-пішохідних комунікацій. Деякі з реалізованих проектів ТМ «Нова Оселя»:

  • клубний будинок класу LUX по вул. Зарицьких (Львів),

  • житловий будинок по вул. Радість (Львів),

  • житловий будинок по вул. Дьяченко (Пустомити),

  • елітне котеджне селище (смт Брюховичі).

Компанія постійно розширює географію представленості на ринку Західної України. Об'єкти компанії вже представлені в Чернівцях, Львові, Обухові та інших містах регіону.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом