Мегаінвестбуд

Заснований в 2003 році

Oб'єкти:5 ЖК на сайті

Будується:4 будинки будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Харків

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Мегаінвестбуд

БК «МЕГАІНВЕСТБУД»: досвід = інновації.

Опис

Будівельна компанія «МЕГАІНВЕСТБУД» створена в 2003 році в м. Харків. За роки успішної діяльності на будівельному ринку регіону компанія сформувала власну місію - будувати майбутнє, в якому хочеться жити. Компанія реалізує проекти житлових будинків будь-якого класу: економ-клас, бізнес-клас, преміум-клас. Вивчаючи вимоги і побажання клієнтів, компанія представляє на ринку сміливі проекти, які відповідають нормам часу, технічного прогресу, стилю в архітектурі і гарантують якість і комфорт нових багатоквартирних будинків. Кожен їз побудованих будинків став окрасою району та міста.

Основні цінності, що лежать в основі діяльності компанії:

  • надійність,

  • чесність,

  • компетентність.

Комфортні планування квартир, вигідні умови придбання, ексклюзивні проекти, енергоефективні технології при будівництві будинків - все це сформувало довіру клієнтів, а індивідуальний підхід на всіх етапах взаємодії гарантує якісний сервіс і лояльність потенційних власників об'єктів, що зводяться.

Діяльність

За роки успішної діяльності на будівельному ринку Харкова компанія реалізувала більше 12 об'єктів житлової забудови або більше 140 тис. кв. м житла.

З 2018 року компанія вийшла на новий рівень в якості будівництва. Застосування нових енергозберігаючих технологій при проектуванні і будівництві житлових будинків дозволило запропонувати клієнтам новий рівень якості житлових будинків, що не вимагає додаткових фінансових витрат. А впровадження інновацій в дизайні проектів збільшило привабливість об'єктів, що зводяться ще більше.

Деякі з реалізованих проектів БК «МЕГАІНВЕСТБУД»:

  • ЖК Gaudi Hall (Харків),

  • ЖК Leonardo town (Харків),

  • ЖК ZerNova (Харків),

  • ЖК «Райдужний» (Харків).

Комфортні будинки і актуальна інфраструктура заслужили довіру власників реалізованих житлових комплексів. Також, компанія постійно орієнтована на покупця - відділ продажів і відділ сервісу компанії гарантує якісне і «прозоре» обслуговування на всіх етапах придбання квартири і після укладення угоди (обслуговування інженерних систем, сервісні послуги з утримання та благоустрою об'єктів житла).

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом