Львівцентробуд

Заснований в 2006 році

Oб'єкти:2 ЖК на сайті

Будується:3 будинки будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: Львів

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Львівцентробуд

БК «Львівцентробуд»: центр будівництва Львова.

Опис

Будівельна компанія «Львівцентробуд» була заснована в 2006 році в м. Львів. Основним видом професійної діяльності компанії є: проектування і будівництво житлової і комерційної нерухомості в системі «повний цикл», реконструкція архітектурних пам'яток, зведення інженерних систем і транспортних розв'язок.

Характерними рисами компанії, що забезпечують довіру до забудовника на ринку регіону, є:

  • власний парк будівельної техніки та спеціальних механізмів;

  • ексклюзивні вигідні контракти з широким колом субпідрядників;

  • впровадження інновацій та сучасних технологій будівництва об'єктів житлової та комерційної нерухомості.

Це дозволило компанії реалізовувати об'єкти будівництва, що відповідають запитам і очікуванням потенційних власників, домогтися високого рівня якості об'єктів, що зводяться і дотримуватися встановлених зобов'язань щодо термінів проведення основних етапів реалізації проектів.

Діяльність

Основними об'єктами будівництва компанії «Львівцентробуд» є масштабні багатоповерхові житлові комплекси, що зводяться в спальних районах Львова. Компанія дбає про комфорт нових об'єктів житла - розвинена актуальна інфраструктура, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, благоустрій прибудинкової території, безпека і смілива архітектура - запорука довіри найвимогливіших інвесторів і власників житла регіону. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Погулянка» (Львів),

  • ЖК «Зубра» (Зубра, Львівська обл.),

  • житловий будинок по вул. Лукаша (Львів),

  • житловий будинок по вул. Любінська (Львів).

Комплексний підхід у формуванні пропозиції при покупці квартири забезпечує якісний клієнт-сервіс відділу продажів компанії. Наявність варіантів (1-4-кімнатні квартири і будь-який клас комфортності - від економ до бізнес-класу) дозволили компанії зайняти лідируюче місце серед забудовників регіону з найвищим рейтингом довіри покупців. Спеціальні фінансові програми реалізації об'єктів житлової та комерційної нерухомості дозволили компанії «Львівцентробуд» сформувати великий перелік вдячних власників нових квартир і зацікавленість потенційних клієнтів новими об'єктами компанії.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом